Nasze biuro czynne jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00. Chętnie przyjmiemy Państwa także w innych godzinach (w przypadkach dla Państwa istotnych - także w inne dni) po wcześniejszym umówieniu się.

Nasz adres:

OPEN
ul. Piwna 56/57 m.1
80-831 Gdańsk

Infolinia: +48 500 80 80 80
Skype: tlumacze
Telefon: +48 58 320 80 80
E-mail: biuro@open.biz.pl

Można skontaktować się z nami używając formularza kontaktowego umieszczonego tutaj.

Dojście do biura dla Klientów poruszających się piechotą:

Proszę dojść do ul. Piwnej i idąc wzdłuż ulicy w kierunku Motławy dojść do skrzyżowania z ulicą Kozią. Przy tym skrzyżowaniu znajduje się Pierogarnia u Dzika. Naprzeciw znajduje się Sklep Plastyków a po przekątnej Galeria Patryk (galeria bursztynu) nad którą - na wysokości I piętra - znajduje się nasz szyld. Należy skręcić w lewo a następnie w pierwsze podwórko w prawo - tu również znajdziecie Państwo szyld obok klatki w której znajduje się nasze biuro. Przycisk na domofonie jest oznaczony tabliczką, zaś biuro znajduje się na I piętrze.

Dojazd do biura dla Klientów zmotoryzowanych:

Proszę dojechać do Targu Węglowego i tam pozostawić samochód na parkingu. Następnie przejść przez Zbrojownię do skrzyżowania ulic Tkackiej (na prawo), Kołodziejskiej (na lewo) i Piwnej (prosto) tuż przy wyjściu. Następnie wskazówki tak jak dla Klientów poruszających się piechotą.

Jeśli parking na Targu Węglowym jest niemożliwy (Targi, okres przedświąteczny, Jarmark Dominikański itd. itp.), proszę wybrać parking przy ul. Szerokiej na wysokości Bazyliki Św. Mikołaja (lub nieco bliżej - Galerii Pinakoteka). Następnie pytać się o dojście do Poczty Głównej. Najkrótsza droga przecina ul. Św. Ducha i prowadzi obok naszego podwórza (skręcić w lewo - szyld obok klatki).