Firma OPEN ma zaszczyt zaoferować Państwu usługi tłumaczeniowe praktycznie rzecz biorąc w dowolnym języku. Mamy doświadczenie w organizowaniu obsługi tłumaczeniowej spotkań i konferencji.

Cechą charakterystyczną naszego biura jest szybkość obsługi połączona z daleko posuniętą dyspozycyjnością wobec Państwa. Przy większych zleceniach lub stałej współpracy istnieje możliwość odbioru i dostarczania dokumentów w miejscu wspólnie z Państwem ustalonym. Na Państwa życzenie podejmiemy się wykonania tłumaczenia w Państwa siedzibie.

TUTAJ ZAPOZNASZ SIĘ Z OPISEM ŚWIADCZONYCH PRZEZ NAS USŁUG TŁUMACZENIOWYCH

OFERTA JĘZYKOWA Językami oferowanymi przez nas na codzień są: angielski, niemiecki, holenderski, białoruski, rosyjski, ukraiński, francuski i hiszpański. Nierzadko jednak współpracujemy także z tłumaczami innych języków: litewskiego, łotewskiego, estońskiego, czeskiego, słowackiego, rumuńskiego czy norweskiego. Jesteśmy również otwarci na przyjmowanie zleceń w innych językach, których być może nie znalazłeś/aś gdzie indziej. Proszę sprawdzić poniższą listę oferowanych przez nas języków.

TUTAJ ZAPOZNASZ SIĘ Z LISTĄ OFEROWANYCH PRZEZ NAS JĘZYKÓW

Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego języka na naszej liście, zadzwoń do nas - z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.
 

TUTAJ ZOBACZYSZ W JAKICH DZIEDZINACH WYKONUJEMY NASZE USŁUGI

TUTAJ ZOBACZYSZ DLA KOGO DOTYCHCZAS WYKONALIŚMY TŁUMACZENIA

POUFNOŚĆ